Przejdź do treści głównej

Sprawozdanie z konferencji poświęconej edukacji międzykulturowej i przeciwdziałania mowie nienawiści [relacja]

autor(ka): Magdalena Kawa
2014-06-25, 08:26
archiwalne
Stowarzyszenie "Dla Ziemi" zachęca do zapoznania się ze sprawozdaniem z konferencji poświęconej roli edukacji międzykulturowej i przeciwdziałania mowie nienawiści wobec uchodźców. Autorką sprawozdania jest dr Ewa Pogorzała z Fundacji na rzecz Różnorodności Społecznej, moderatorka konferencji.

Zachęcamy do zapoznania się ze sprawozdaniem (do pobrania w załączniku) z konferencji poświęconej roli edukacji międzykulturowej i przeciwdziałania mowie nienawiści wobec uchodźców zorganizowanej przez Stowarzyszenie "Dla Ziemi". Autorką sprawozdania jest dr Ewa Pogorzała z Fundacji na rzecz Różnorodności Społecznej, moderatorka konferencji.

Konferencja odbyła się w ramach dwóch projektów: "OBCY? Zbliżenia" realizowanym w partnerstwie z Urzędem do Spraw Cudzoziemców, finansowanym ze środków Europejskiego Funduszu na Rzecz Uchodźców oraz budżetu Państwa oraz "Głosem Kobiet" realizowanym w partnerstwie z Norwegian People's Aid, w ramach programu "Obywatele dla Demokracji", finansowanym z Funduszy EOG.


Pliki do pobrania

Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Stowarzyszenie "Dla Ziemi"
Organizator:

Stowarzyszenie "Dla Ziemi"

Adres:

Bratnik 5, 21-132 Kamionka, woj. lubelskie

E-mail:

dlaziemi@dlaziemi.org

Www:

http://www.dlaziemi.org 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • obcokrajowcy, migranci
  • tradycja
  • wielokulturowość